Drugie urodziny urban.one – świętuj z nami!

Bez kategorii 13 czerwca 2018

Jedno z dzieci Cenatorium – aplikacja do automatycznej wyceny mieszkania urban.one – obchodzi właśnie drugie urodziny! Z tej okazji, dwie wyceny na urban.one kupisz już za… 14,50 zł! To jednak nie koniec niespodzianek i prezentów.

Oficjalnie ogłaszamy prace nad nowym, ulepszonym raportem urban.one. Będzie on zawierał jeszcze więcej informacji kluczowych do zrozumienia sytuacji na rynku nieruchomości i podjęcia odpowiedzialnych decyzji co do zakupu lub sprzedaży mieszkania.

Na razie testujemy pierwsze nowe rozwiązanie z raportu: analizę wycenianego mieszkania pod kątem najmu krótkoterminowego. Przedstawia ona szacowaną cenę za dzień wynajmu, szacowany roczny wskaźnik obłożenia (przez jaką część roku mieszkanie będzie wynajęte, przy założeniu, że jest dostępne przez cały rok) oraz szacowany, średni zysk za miesiąc. Powyższe wyliczenia powstały dzięki eksperckiej analizie danych dotyczących rynku najmu krótkoterminowego. Więcej nowych rozwiązań będziemy prezentować i testować w najbliższych tygodniach.