Świętujemy urodziny urban.one: wyceń ZA DARMO mieszkanie

News 24 maja 2017

Do 6 czerwca trwa urodzinowa promocja naszego serwisu urban.one. Wszyscy użytkownicy mogą wycenić mieszkanie z jednego z 27 miast z Polski za darmo.

urodziny_urban_one

Dodatkowo urban.one właśnie uruchomił wycenę w kolejnych piętnastu miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Elblągu, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Koszalinie, Legnicy, Olsztynie, Opolu, Płocku, Radomiu, Rzeszowie, Toruniu oraz Zielonej Górze.  Dzięki temu już 70 proc. polskiego rynku obrotu mieszkaniami jest w zasięgu urban.one.

Należący do Cenatorium serwis urban.one to narzędzie zasilanie milionami rekordów o cenach transakcyjnych na rynku nieruchomości w Polsce. Tak potężna baza umożliwia szybkie i proste sprawdzenie wiarygodnej wartości mieszkania. W ciągu kilku minut, korzystając z internetu i podając podstawowe informacje o mieszkaniu takie jak adres, ilość pomieszczeń czy metraż, użytkownicy urban.one poznają realną wartość konkretnej nieruchomości. Wiedza na temat cen transakcyjnych nieruchomości z 12 największych miast w Polsce od roku jest dostępna dla każdego, kto chce kupić lub sprzedać swoje własne M. Kolejne 15 miast, w których od dziś można wycenić mieszkanie online oznacza ponad 2,5 mln osób więcej objętych zasięgiem serwisu. Dotychczas rynek nieruchomości w Polsce był jednym z najsłabiej opisanych w skali Europy, co sprawiało, że podjęcie właściwej decyzji o cenie, nieruchomości bywała dla konsumenta frustrująca.

Zapraszamy na www.urban.one!