O Cenatorium

Cenatorium to spółka z obszaru nowych technologii – fintech/proptech, działająca od 2012 roku w obszarze cyfrowej informacji o nieruchomościach. Spółka koncentruje się na dostarczeniu narzędzi, które pozwalają na przyspieszenie i zautomatyzowanie tradycyjnych procesów związanych z nieruchomościami, w szczególności w sektorze finansowym (kredyty hipoteczne, ubezpieczenia, windykacja). Flagowym produktem jest AVM Cenatorium – automatyczny system wyceny nieruchomości mieszkaniowych, oparty na największej w Polsce bazie danych o transakcjach na rynku nieruchomości.

Obszary działania

Główne obszary działania spółki to:

  • wycena nieruchomości, w tym wycena automatyczna,
  • monitoring portfeli nieruchomości,
  • ocena nieruchomości pod kątem ryzyk szkodowych,
  • informacje o rynku nieruchomości – trendy cenowe,
  • raporty lokalizacyjne, ocena potencjału inwestycyjnego.

Misja

quote-symbol Chcemy dostarczać naszym Klientom każdą informację o nieruchomościach, jakiej potrzebują w swoim biznesie – do bieżącej działalności i strategicznych decyzji. Budujemy cyfrowy rynek informacji o nieruchomościach.

Wieloletnia praca przy obsłudze instytucji finansowych, podmiotów rynku nieruchomości, jednostek samorządowych i rządowych oraz dużych podmiotów infrastrukturalnych pozwoliła zbudować firmę o unikatowym w skali Polski know-how.

Zarząd

Mateusz Chachulski

Członek zarządu

Grzegorz Ignaciuk

Członek zarządu

Chciałbyś nawiązać z nami współpracę?

Skontaktuj się z nami