Aktualności

Aktualności

SZUKAMY: Specjalista ds. machine learning

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. machine learning w realizowanym projekcie pt.: „Rozwój technologii automatycznego rozpoznawania obiektów i ich cech na podstawie danych fotogrametrycznych i teledetekcyjnych, oraz budowa modeli do wielokryterialnej analizy geoinformacji”.

Więcej…

 

Miesięczne raporty o rynku nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi, miesięcznymi raportami o cenach na rynku nieruchomości w Polsce. Raport jest przygotowywany przez specjalistów Cenatorium pracujących nad indeksem cen nieruchomości – urban.one.

 

Więcej…

urban.one – nowa propozycja od Cenatorium

Od teraz każdy może samodzielnie sprawdzić realną wartość mieszkania, które chce kupić lub sprzedać. Na rynku nieruchomości debiutuje serwis Cenatorium – urban.one.

Więcej…

Rekordy na rynku nieruchomości

Tym razem rekord należy do mieszkania w Rezydencji Foksal przy ulicy Kopernika w Warszawie, detronizując tym samym ulicę Parkową. Majętny kupujący wyłożył ponad 1,6 mln zł za jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. Cena za m2 mieszkania w ekskluzywnym budynku na warszawskim Powiślu wyniosła więc ponad 42 tys. zł. Jak wynika z wyliczeń Cenatorium, spółki analizującej dane transakcyjne z całej Polski, dokładając niewiele do wartości 1 m2 rezydencji w stolicy można było kupić aż sześćdziesięciometrowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich.
Więcej…