Aktualności

Aktualności

Adam Sobczak na PB SPIN

Adam Sobczak – współtwórca i prezes Cenatorium – wystąpił na konferencji Pulsu Biznesu – PB SPIN. Było o SUKCESACH, o PASJACH i o INNOWACJACH. W prezentacji Adama Sobczaka nie zabrakło też jednak inspiracji dla innych – bo celem konferencji było pokazanie Polakom, że każdy z nas może podbić świat!
Zobacz całość…

Cenatorium na Polskiej Mapie Fintechu!

Serwis finansowy Cashless.pl opublikował pierwszą w historii Polską Mapę Fintechu. Możeby być podwójnie dumni, bo znalazło się na niej zarówno Cenatorium, jak i serwis urban.one! Znaleźliśmy się w bardzo zacnym gronie. Dziękujemy!
Więcej…

Najdroższe adresy w pierwszej połowie 2017r.

Nieprzewidywalność pogody nad polskim morzem ma swoją cenę i to – jak pokazuje pierwsze półrocze 2017 roku na rynku nieruchomości – całkiem wysoką. Amatorzy Trójmiasta kupując mieszkanie w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie musieli liczyć się z dużym wydatkiem. Najbogatsi płacili grube miliony, żeby cieszyć się trójmiejskim adresem. Oto zestawienie rekordowych transakcji na rynku nieruchomości w Polsce w pierwszym półroczu 2017r.
Więcej…

Cenatorium laureatem Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe

Spółka Cenatorium znalazła się w 50. najszybciej rozwijających się technologicznie innowacyjnych firm Europy Środkowej. Nasza firma znalazła się w gronie wyróżnionych 19 spółek z Polski.

Więcej…

Sztuczna inteligencja: finansowe must-have!

Eksperci szacują, że ilość danych wytworzonych przez ludzkość będzie podwajać się co dwa lata. Narastająco wykładniczo ilość informacji wymaga zmiany podejścia do ich przetwarzania. Co to w zasadzie oznacza?

Więcej…