Aktualności

Aktualności

Łukasz Złakowski na konferencji Pulsu Biznesu

W dniach 10-11 czerwca 2019 r. obędzie się konferencja „Prowadzenie inwestycji przesyłowych”, organizowana przez Puls Biznesu. Jednym z prelegentów będzie członek zarządu Cenatorium – Łukasz Złakowski.

Więcej…

Rekordy na rynku nieruchomości w Polsce w 2018 r.

Tym razem rekord, jakiego jeszcze nie było! Zamożny kupujący 300 m2 mieszkanie w Rezydencji Foksal wyłożył prawie 13 mln zł. Cena za 1m2, równie wysoka i wyniosła 44,9 tys. zł. Kolejne miejsca na podium to Złota 44 i apartament w Gdyni Orłowie.

Więcej…

Adam Sobczak na PB SPIN

Adam Sobczak – współtwórca i prezes Cenatorium – wystąpił na konferencji Pulsu Biznesu – PB SPIN. Było o SUKCESACH, o PASJACH i o INNOWACJACH. W prezentacji Adama Sobczaka nie zabrakło też jednak inspiracji dla innych – bo celem konferencji było pokazanie Polakom, że każdy z nas może podbić świat!
Zobacz całość…

Cenatorium na Polskiej Mapie Fintechu!

Serwis finansowy Cashless.pl opublikował pierwszą w historii Polską Mapę Fintechu. Możeby być podwójnie dumni, bo znalazło się na niej zarówno Cenatorium, jak i serwis urban.one! Znaleźliśmy się w bardzo zacnym gronie. Dziękujemy!
Więcej…

 

Cenatorium laureatem Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe

Spółka Cenatorium znalazła się w 50. najszybciej rozwijających się technologicznie innowacyjnych firm Europy Środkowej. Nasza firma znalazła się w gronie wyróżnionych 19 spółek z Polski.

Więcej…