Oferta pracy

Cenatorium to spółka z obszaru nowych technologii – fintech/proptech, działająca od 2012 roku w obszarze cyfrowej informacji o nieruchomościach. Spółka koncentruje się na dostarczeniu narzędzi, które pozwalają na przyspieszenie i zautomatyzowanie tradycyjnych procesów związanych z nieruchomościami, w szczególności w sektorze finansowym (kredyty hipoteczne, ubezpieczenia, windykacja). Flagowym produktem jest AVM Cenatorium – automatyczny system wyceny nieruchomości mieszkaniowych, oparty na największej w Polsce bazie danych o transakcjach na rynku nieruchomości.🔝

Nasz Zespół należy do wewnętrznego obszaru R&D, gdzie zajmujemy się rozwojem wszystkich dostępnych w Firmie produktów oferując je klientom głównie z segmentu B2B. Zespół w jakim będziesz pracował\-a zajmuje się stricte opieką i rozwojem najpotężniejszego modelu AVM na polskim rynku, który produkcyjnie jest wykorzystywany przez największych graczy m.in. z rynku ubezpieczeniowego czy bankowego.✅

OFERTA PRACY

Stanowisko: Data Scientist

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i utrzymanie automatycznego modelu wyceny nieruchomości AVM.
  • Weryfikacja jakości działania modeli oraz tworzenie rekomendacji dotyczących dalszego rozwoju AVM.
  • Opracowywanie analiz rynku nieruchomości z wykorzystaniem metod statystycznych, m.in. klasteryzacji, prognozy szeregów czasowych, czy wyjaśnialności modelu AVM.
  • Utrzymanie bieżącego oprogramowania firmowego napisanego w języku R lub Python.
  • Udział w pracach rozwojowych związanych z budową nowych rozwiązać ML w oparciu o dane przestrzenne.
  • Współpraca z ekspertami dziedzinowymi w celu opracowania lepszej jakości rozwiązań.
  • Przygotowanie wymaganych dokumentacji.
  • Opracowywanie analiz ad-hoc.

Profil kandydata:

  • Przynajmniej 3-5 letnie doświadczenie w analizie danych / budowie modeli statystycznych / ekonometrycznych / machine-learningowych.
  • Wykształcenie wyższe w kierunkach ekonometrycznych, statystycznych lub pokrewnych.
  • Bardzo duża samodzielność w organizacji swojej pracy i realizacji celów.
  • Ciągłe dążenie do optymalizacji i poprawy – masz zawsze 10 pomysłów co można zrobić lepiej \ inaczej; nie pytasz, a działasz – wykazujesz dużo inicjatywy.
  • Znajomość i rozumienie działania algorytmów wykorzystywanych w problemach regresji / klasyfikacji / klastrowania /wykrywania anomalii w danych.
  • Znajomość Pythona oraz bibliotek takich jak pandas, numpy, matplotlib, scikit-learn.
  • Znajomość R (lub otwartości do jego nauki).
  • Doświadczenie w pracach z bazami danych SQL.
  • Znajomość podstaw systemów kontroli wersji Git oraz systemu Linux.

Mile widziane:

  • Dużym plusem będzie doświadczenie w obszarze ryzyka \ kredytów w bankowości oraz praktyczna wiedza z wymogów dot. modeli stawianych przez banki i regulacji na lokalnym rynku.
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem poprawnej walidacji i monitoringu jakości modeli.
  • Umiejętność pisania kodu w Pythonie/R nadającego się do wykorzystania produkcyjnego.
  • Doświadczenie w pracach z bazami danych przestrzennych GIS.
  • Rozwój i utrzymanie co najmniej jednego modelu funkcjonującego produkcyjnie

Oferujemy:

  • Możliwość poznania i współtworzenia najlepszego modelu AVM na polskim rynku.
  • Praca w niedużym zespole oraz firmie, z realną możliwością odciśnięcia swoich pomysłów na produkcie końcowym.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie – w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności.
  • Elastyczność czasu pracy – nastawiamy się na realizację zadań, panuje wśród nas swobodna atmosfera, czasem potrafimy wyjść na piwo 😉
  • Benefity – dofinansowanie do tego co potrzebujesz – opieka zdrowotna, ubezpieczenie, a może pakiet sportowy?
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Aktywności poboczne jak owocowe wtorki, wspólne śniadania, spotkania na gry planszowe, wyjścia integracyjne.
  • Hybrydowy system pracy.
  • Atrakcyjna lokalizacja biura.
  • Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym.

Rodzaj umowy:

kontrakt B2B, umowa o pracę. umowa zlecenie

Wymiar pracy:

pełny etat

Tryb pracy:

praca hybrydowa

Od kiedy:

Praca od zaraz

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: kadry@cenatorium.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Klauzula informacyjna Cenatorium arrow-symbol

Administratorem Twoich danych jest Cenatorium sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 68. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym, a w przypadku umieszczenia w aplikacji o pracę zgody na udział w przyszłych procesach, również w tym celu. Masz prawo do żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także złożenia skargi do organu nadzorczego w przypadku wątpliwości co do zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Części VI naszej  Polityki prywatności.