Oferta pracy

Cenatorium to spółka z obszaru nowych technologii – fintech/proptech, działająca od 2012 roku w obszarze cyfrowej informacji o nieruchomościach. Spółka koncentruje się na dostarczeniu narzędzi, które pozwalają na przyspieszenie i zautomatyzowanie tradycyjnych procesów związanych z nieruchomościami, w szczególności w sektorze finansowym (kredyty hipoteczne, ubezpieczenia, windykacja). Flagowym produktem jest AVM Cenatorium – automatyczny system wyceny nieruchomości mieszkaniowych, oparty na największej w Polsce bazie danych o transakcjach na rynku nieruchomości.🔝

OFERTA PRACY

Stanowisko: Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

Zakres obowiązków:

  • tworzenie strategii działań marketingowych i sprzedażowych, bieżąca obsługa i zarządzanie wizerunkiem firmy,
  • wsparcie procesu sprzedaży (identyfikowanie potrzeb klientów, przygotowywanie propozycji współpracy),
  • koordynacja działań marketingowych i sprzedażowych przy współpracy z różnymi działami firmy – w szczególności z Zarządem, Działem Rozwoju Biznesu i R&D,
  • prowadzenie komunikacji zewnętrznej (B2B) oraz wewnętrznej,
  • przygotowywanie i graficzne komponowanie materiałów – w szczególności prezentacji i ofert,
  • copywriting i prowadzenie mediów społecznościowych,
  • bieżąca kontrola jakości i poprawności treści na stronie internetowej,
  • negocjowanie pakietów uczestnictwa i reprezentowanie firmy podczas konferencji,
  • organizacja warsztatów/szkoleń i innych wydarzeń dla klientów firmy,
  • tworzenie (lub koordynacja tworzenia) materiałów drukowanych,
  • realizacja kampanii reklamowych (samodzielnie lub we współpracy z agencją zewnętrzną).

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zorientowanie na klienta i sprzedaż,
  • biegła znajomość języka polskiego, umiejętność tworzenia jasnych i językowo poprawnych tekstów, „lekkie pióro”,
  • umiejętność przygotowywania i komponowania prezentacji, poczucie estetyki, kreatywność,
  • załączenie do CV próbek tworzonych tekstów (min. 2 teksty o dowolnej tematyce – mile widziane teksty związane z branżą nieruchomości i/lub nowymi technologiami),
  • znajomość narzędzi do obróbki tekstów/przygotowywania prezentacji, w szczególności z pakietu MS Office,
  • samodzielność i umiejętność organizowania czasu pracy.

Mile widziane:

  • analityczne podejście (analiza efektywności działań),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • znajomość narzędzi do obróbki tekstów/przygotowywania prezentacji/tworzenia i obróbki grafik spoza pakietu MS Office,
  • znajomość tematyki związanej z obszarami nowych technologii/technologii IT i nieruchomości.

Oferujemy:

  • wybraną formę współpracy – umowę o pracę/zlecenie/B2B,
  • pracę w nie korporacyjnej atmosferze,
  • pracę hybrydową (biuro w centrum Warszawy),
  • możliwość dofinansowania do benefitów firmowych (pakiet sportowy, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • spotkania, wyjścia i wyjazdy integracyjne.

Rodzaj umowy:

kontrakt B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

Wymiar pracy:

pełny etat

Tryb pracy:

praca hybrydowa

Od kiedy:

Praca od zaraz

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: kadry@cenatorium.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Klauzula informacyjna Cenatorium arrow-symbol

Administratorem Twoich danych jest Cenatorium sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 68. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym, a w przypadku umieszczenia w aplikacji o pracę zgody na udział w przyszłych procesach, również w tym celu. Masz prawo do żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także złożenia skargi do organu nadzorczego w przypadku wątpliwości co do zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Części VI naszej  Polityki prywatności.