Aktualności

Zapraszamy na Europejski Kongres Finansowy

Już w poniedziałek, 5 czerwca, rozpocznie się Europejski Kongres Finansowy, którego Cenatorium jest partnerem. Do 7 czerwca będziemy obecni w sopockim hotelu Sheraton, gotowi na coworking i rozmowę na temat wyzwań związanych z digitalizacją sektora finansowego.

W środę, 7 czerwca, szczególnie zachęcamy do wysłuchania naszego panelu „Nowoczesne rozwiązania w procesie kredytowym – digitalizacja procesu udzielania i monitorowania kredytów”, który rozpocznie się o 9:00 w sali Baltic Panorama. W dyskusji wezmą udział cenieni eksperci branży finansowej: Ross Allan (Hometrack), Rafał Bednarek (BIK), Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz (PKO Bank Hipoteczny) oraz Wojciech Rybak (Millennium). Panel poprowadzi Mateusz Chachulski (Cenatorium).

Ponadto przez cały czas trwania konferencji zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można przetestować produkty:
Automatyczną Wycenę AVM (narzędzie pozwalające na natychmiastowe oszacowanie wartości rynkowej lokali mieszkalnych przy użyciu zaawansowanego modelu machine-learningowego),
Bazę Cen Cenatorium (największa w Polsce baza informacji o rynku nieruchomości, zawierająca ponad 6,5 mln unikatowych, zgeolokalizowanych transakcji),
Real Estate Market Map (stale aktualizowane moduły analityczne: Ceny ofertowe, Stawki najmu, Monitoring inwestycji, Ryzyka i ograniczenia).

Do zobaczenia na EKF!

31.05.2023
Udostępnij na facebook twitter linkedin
następny wpis arrow-symbol
06 06.2023

Ile kosztuje działka budowlana? Podwyżki w aktach notarialnych wróciły do głosu

Średnie ceny transakcyjne działek budowlanych po trwającej pół roku przerwie ponownie zaczęły rosnąć. W kilku ...

arrow-symbol
poprzedni wpis arrow-symbol
22 05.2023

Ceny nowych mieszkań w największych miastach w górę. Promocje i rabaty wyparowały z cenników deweloperów

W artykule powstałym we współpracy z redakcją Bankier.pl przeanalizowaliśmy tendencje cenowe na rynku nieruchomoś ...

arrow-symbol