Aktualności

Panel ekspercki w ramach produktu Prognozy Cen Nieruchomości

Mamy wielką przyjemność poinformować, że w październiku rozpoczęliśmy bardzo obiecującą współpracę z ekspertami rynku nieruchomości, sektora bankowego i ekonomii. Co kwartał Jarosław Bator, dr Adam Czerniak, prof. Jacek Łaszek, Flawiusz Pawluk i dr Mateusz Tomal będą spotykać się podczas panelu, by omówić tendencje rynkowe oraz uzgodnić predykcje dla rynku nieruchomości na kolejne miesiące.

Ich ustalenia będą składową naszego nowego produktu – Prognozy Cen Nieruchomości – który zbudowaliśmy wspólnie ze specjalistami z firmy StatXplorer. Zestawienie eksperckiej wiedzy z danymi ekonometrycznymi pozwoli nam prognozować zmiany cen nieruchomości w horyzoncie kolejnych 2 lat. O Prognozie cen nieruchomości więcej już wkrótce!

Serdecznie dziękujemy ekspertom oraz StatXplorer za współpracę i zaangażowanie w projekt. Wiemy, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu produkt i już teraz cieszymy się na jego premierę.

21.12.2022
Udostępnij na facebook twitter linkedin
następny wpis arrow-symbol
21 12.2022

Wesołych Świąt!

Wszystkim naszym Klientom i Partnerom życzymy szczęśliwych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gro ...

arrow-symbol
poprzedni wpis arrow-symbol
19 12.2022

Supermieszkania biją rekordy

Razem z redakcją Rzeczpospolita.pl przygotowaliśmy artykuł o mieszkaniach luksusowych i rekordowych transakcjach min ...

arrow-symbol